​Szeretnél részese lenni a sikertörténetünknek? Csatlakozz a TMK-s Karbantartói csapatunkhoz Nagykanizsán!

Nagykanizsán található partnercégünk dinamikusan fejlődik, és most Te is lehetnél a sikerünk részese. Keresünk elhivatott TMK-s karbantartókat, akik nem csak a gépekhez értenek, hanem valóban kiemelkedően motiváltak és elkötelezettek a céljaik elérésében.

Mibe számítunk Rád:

  • ​Gépek és berendezések csúcsformában tartása.
  • Precíz és hatékony termelési feladatok teljesítése.
  • Minőségi termékek gyártása és kiváló eredmények elérése.
  • Gyors problémamegoldás.
  • Profilgyártó szerszámok optimális karbantartása.
  • Zavartalan gépműködtetés a folyamatos termelés érdekében.
  • Részletes munkalapok pontos vezetése a hatékony munkafolyamatokért.

Légy részese egy izgalmas munkahelynek, ahol mindig a legjobb eredményekre törekszünk!

Mit várunk el cserébe Tőled:

  • Középfokú műszaki végzettség (gépészeti ismeretekkel, például lakatos vagy géplakatos végzettség)
  • Targoncás jogosítvány (3324)

Amit cserébe kínálunk Neked:

  • ​Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Válaszható műszak: 1 vagy 4 műszak
  • Stabil munkahely és lehetőség hosszú távú karrierre
  • Barátságos munkakörnyezet és támogató csapattársak

Egyszerűen és gyorsan jelentkezhetsz nálunk! Kattints a "Jelentkezés" gombra és már lépésekkel közelebb kerülsz új munkahelyedhez!
Neked csak egy kattintás az út a sikeres jövődbe!
AIDe-Hungary Kft - A siker útján veled!

Referenciaszám:

123789

Lejárat dátuma:

2024.03.15

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Kategória:

Karbantartó, Szervizes

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend:

Többműszakos