Hirdetés

​Legyél Te a Szerszámkészítő Csapatunk Lényeges Tagja!

Amennyiben készen állsz egy olyan kalandra, ami tele van kihívással és fejlődési lehetőséggel, akkor ezt az álláslehetőséget Neked találtuk ki! A győrladaméri partnercégünkhöz, olyan fröccsöntő szerszámkészítőt keresünk, aki nem csupán a csapat tagja lesz, hanem az egyik mozgatórugója annak, hogy működésük mindig a legmagasabb szinten legyen.

Ha rendelkezel szükséges tapasztalattal és elkötelezett vagy a szakma iránt, jelentkezz most!

Feladatok, amikre számíthatsz:

  • ​Fröccsöntő szerszámok szakszerű, ütemezett és rendkívüli karbantartása (szétszerelés, alrendszerek/alkatrészek tisztítása, kenés, összeszerelés).
  • Szerszámok javítása (alkatrész csere, beépítés, illesztés-tusírozás, forrócsatorna rendszerek javítása, karbantartás/tisztítás).
  • Elvégzett munkák dokumentálása.

Mit várunk Tőled?

  • ​Szerszámkészítő szakképesítés és legalább 3 év tapasztalat a fröccsöntő szerszámok területén.
  • Emelőgép jogosítvány (targonca, daru).
  • Egyetemes marógépkezelés, esztergagépkezelés.
  • 2 műszak vállalása.
  • Rugalmasság és készség a túlórák vállalására, valamint kézügyesség a munkavégzés során.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek és a problémamegoldás iránti elhivatottság.

Mit kínálunk?

  • ​Egy olyan csapatot, ahol minden tag számít és az egyéni hozzájárulás fontos.
  • Rengeteg lehetőséget a szakmai fejlődésre és a személyes növekedés.
  • Egy széleskörű juttatási csomagot (teljesítmény- és eredményességi bónusz, jelenléti bónusz, hűségprémium, ingyenes céges buszjárat, ingyenes munkásszálló vagy albérlettámogatás, munkatársi ajánlási bónusz, ötletjutalom).
  • Családias légkört egy nemzetközi vállalatnál, ahol az emberi értékek elsődlegesek.

Előnyt jelent:

  • ​Síkköszörűgép kezelés.
  • Lézerhegesztés.
  • CNC gépkezelés (marógép, szikraforgácsológép).
  • SAP ismeret.
  • Angol vagy német nyelvtudás

Hogyan jelentkezhetsz?

Küldd el rövid, mégis hatásos önéletrajzod a bérigényed megjelölésével az allas@aidehungary.hu e-mail címre, hogy részese lehess egy olyan csapatnak, ahol az egyéni hozzájárulás számít és a lehetőségek csak rád várnak!

Referenciaszám:

GY4553285

Lejárat dátuma:

2024.05.24

Munkavégzés helye:

Győrladamér

Kategória:

Egyéb szakmunka

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség:

Szakközépiskola / Gimnázium (érettségi)

Munkarend:

Többműszakos