Van tapasztalatod a fröccsöntés területéről és szívesen dolgoznál korszerű gépekkel szuper körülmények között?
Akkor jelentkezz, mert Bugyiban (Budapesttől 35 km-re) található partnerünk gyárába keresünk ügyes kezű GÉPBEÁLLÍTÓKAT fröccsöntő gépek mellé

Feladatok

  • műanyagipari gyártóberendezések, gépek technológia szerinti beállítása, szükség esetén
  • módosítása,
  • szerszámcserék lebonyolítása,
  • a termelés folyamatos biztosítása,
  • baleset-, munka- és környezetvédelmi követelmények betartása a munkavégzés során.

Elvárások

  • középfokú műszaki végzettség,
  • releváns munkatapasztalat,
  • három műszakos munkarend vállalása.

Mit ajánlunk

  • korrekt juttatási csomag: fix + teljesítmény bér, éves bónuszok és béren kívüli juttatások,
  • korszerű, modern munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődés és előre lépési lehetőség,
  • családias hangulat,
  • családi napok és csapatépítők,
  • munkába járás támogatása,
  • céges buszjáratok a környező településekről: Alsónémedi, Apaj, Dabas, Délegyháza. Dömsöd, Dunaharaszti, Hernád, Inárcs, Kakucs, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Majosháza, Ócsa, Örkény, Szalkszentmárton, Szigetszentmiklós, Taksony, Tass, Tatárszentgyörgy, Táborfalva, Tököl, Újhartyán, Űrbő.
  • oda figyelünk az egészségedre és támogatjuk a sportolásod.

Egyéb info

Miért az AIDe Hungary Kft.-t válaszd segítődül:

  • Megbízható, fizetőképes cég alkalmazottja lehetsz, miden hónap 10-én garantáltan érkezik a jól megérdemelt fizetésed.
  • Mindenben segítséget nyújtunk, mentorálunk.
  • Segítünk igénybe venni a különböző kedvezményeket (családi-, személyi-, 25 éven aluliak adó kedvezménye).

Küldd el önéletrajzod az allas@aidhungary.hu e-mail címre.

Referenciaszám:

AID-0047-17

Lejárat dátuma:

2022.09.08

Munkavégzés helye:

Bugyi

Kategória:

Gépkezelő

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend:

Többműszakos