Barion Pixel

Hirdetés

Tapasztalt fröccsöntőgép beállító vagy aki szívesen dolgozna egy stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő a műanyagfröccsöntésben meghatározó szerepet betöltő cégnél? Ahol igazán megbecsülnek téged és munkádat is? Akkor itt a lehetőség, jelentkezz most és kamatoztasd tudásod partnerünk gyáli vagy nagykanizsai telephelyén a legjobb körülmények között, a legjobb csapatban!

Mindennapi feladataid a következők lesznek:

  • ​Fröccsöntő gépek üzemeltetése
  • Szerszámcserék végrehajtása
  • Az optimális termelés biztosítása
  • Gyártás folyamatos figyelemmel kísérése, esetleges hibák kiküszöbölése

A pozíció betöltéséhez következőket várjuk el tőled:

  • ​legalább egy éves fröccsöntő gépbeállítói tapasztalat
  • precíz, pontos munkavégzés
  • pozitív gondolkodás, megbízhatóság
  • 3 műszak vállalása

Amit a cég kínál számodra:

  • ​Szakmai felkészültségtől és tapasztalattól függő bérezés.
  • Műszakpótlékok.
  • Jelenléti bónusz, bruttó 50.000 Ft.
  • Próbaidő után CAFETÉRIÁRA is számíthatsz bruttó 30.000 Ft értékben.
  • Bejárásodat támogatjuk: autóval 24 Ft/km, tömegközlekedés esetén 86%-ot térítünk meg.
  • Az ország bármely pontjáról várjuk a jelentkezőket, mert elszállásoljuk a kollégáinkat valamint a hétvégi haza utazásukat is finanszírozza a cég.
  • És, ha mindez nem lenne még elég iskolakezdési támogatást is igénybe vehetsz gyermeked után, valamint évvégi jutalomban is részesülsz majd.
  • Mindemellett egy jó csapat és megértő vezetői gárda vár.

Hogyha sikerült felkeltenünk az érdeklődésed jelentkezz az allas@aidehungary.hu e-mail címen!

Referenciaszám:

BPNKIII081001

Hirdető:

AIDe-Hungary Kft.

A cég bemutatkozása

Lejárat dátuma:

2024.05.11

Munkavégzés helye:

Gyál

Kategória:

Gyártás, Termelés vezető

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend:

Többműszakos

E-mail cím:

allas