Barion Pixel

Hirdetés

​Gondolkodsz, hogy védelmi területen, de az utasforgalomtól távolabb kezdj karrierépítésbe? Szeretnél a megállíthatatlanul fejlődő repülőtéri cargo légiáru körforgásának egyik kulcsszereplője lenni?A Bud Security Cargo Védelmi ellenőr pozíciójában lehetőséged nyílik Európa legjobb repülőterének speciális és kiemelt védelmi területén megalapoznod karrierutadat.

Feladatok

• Fő feladatod lesz a légi úton szállított áruk és postai küldemények átvizsgálása speciális biztonságtechnikai eszközök segítségével.
• A cargo-területre bekerülő légifuvarozói anyagok, a behajtó gépjárművek és személyek átvizsgálása is a mindennapi munkád része lesz.
• Emellett lehetőséged lesz mozogni a reptér egész területén, mert autóval és gyalogosan is létesítmény ellenőrzési feladatokat végzel majd.
• A repülőtéri felújítási, karbantartási munkálatokban résztvevő kivitelezőket fogod felügyelni, kísérési feladatokat ellátni.
• Feladatod lesz a repülőtér területén található létesítmények, épületek és infrastruktúra esetenkénti őrzése és felügyelete, az ott tartózkodók belépési jogosultságának ellenőrzése, a repülőtér eszközeinek, vagyontárgyainak védelme

Elvárások

• Érettségit• Alapfokú angol nyelvtudást
• B kategóriás jogosítványt és vezetési tapasztalatot
• Büntetlen előéletet
• 4 hetes speciális szakmai képzés és hatósági vizsga elvégzését, melyet mi biztosítunk neked

Mit ajánlunk

• Br. 552.200,- Ft havi alapbért + br. 90.000,- Ft negyedéves bónuszt (egyéni teljesítmény alapján) + műszakpótlékokat, 6 havi munkaidőkeretet
• Ahogy minden pozíciónkban, úgy itt is a tanfolyam első napjától teljes alapbért kapsz, nincs csökkentett fizetés a tanfolyam idejére.
• Eltöltött idővel arányosan növekvő munkabért
• Munkába járás támogatását
• Hajnali műszakkezdésre ingyenes taxis beszállítást
• Támogató cégkultúrát, számtalan programlehetőséget, amit kollegáiddal, vagy családoddal együtt tölthetsz el (grill party, majális, Budapest Park koncertjegyek, sportesemények és még sok más)

• Szeretnél a repülőtér védelmi ellenőrzésének kiemelt területén dolgozni
• Vállalod a 9 órás, kétműszakos (4:00-13:00, 13:00-22:00) folyamatos munkarendet (3 nap munka után 2 szabadnap)
• Olyan csapatot és lehetőséget keresel, ahol tiszta karrierút lehetőséget láthatsz magad előtt.

​Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címen!

Referenciaszám:

BPIV043001

Hirdető:

AIDe-Hungary Kft.

A cég bemutatkozása

Lejárat dátuma:

2024.06.04

Munkavégzés helye:

Vecsés

Kategória:

Személy- és vagyonvédelem

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség:

Szakközépiskola / Gimnázium (érettségi)

Munkarend:

Többműszakos