Fontos számodra, hogy kulturált körülmények között dolgozhass és elismerjék a munkádat?Ha igen, jelentkezz most, mert műanyagipari partnerünk gyáli üzemébe keresünk új kollégákat, hosszú távra operátori feladatok elvégzésére.

Mik lesznek a feladataid?

  • A gépek által legyártott termékek ellenőrzése, válogatása, gépek felügyelete
  • Termékutómunkálatok végzése (sorjázás, szerelés) minta alapján
  • A termékek csomagolása
  • ...és még egy kevés adminisztráció

Azt várjuk Tőled, hogy:

  • Vállald a napi 8 órás munkarendet három műszakban, hétfőtől-péntekig 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 beosztásban
  • Számíthassunk Rád hosszú távon
  • Nem kell óriási súlyokat emelgetned, de bírd az álló munkát

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Biztosítjuk számodra a munkaruhát, valamint az igényes munkakörnyezetet
  • Havonta br. 50.000Ft jelenléti bónusz biztosítunk
  • Cafeteriával is számolhatsz, ami 20.000 Ft vagy 24.500 Ft
  • Barátságos, segítőkész, támogató csapat és vezetés vár, szüneteidben pedig ebéded nyugodtan elfogyaszthatod pihenő helységeinkben
  • Stabil háttér egy kiszámíthatatlan világban
  • Fiatalos, összetartó csapat, ahol minden korosztály képviselteti magát

Csatlakozz hozzánk:

Ha felkeltettük az érdeklődésed, jelentkezz az allas@aidehungary.hu e-mail címen és mi felvesszük veled a kapcsolatot.

Referenciaszám:

2024_02_13

Lejárat dátuma:

2024.05.24

Munkavégzés helye:

Gyál

Kategória:

Operátor

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség:

Általános iskola

Munkarend:

Többműszakos