Folyton pörögsz? Életed a szervezés, a koordinálás, az akadályok átugrása, a problémák megoldása, mindez letörölhetetlen mosollyal az arcodon? A kihívás számodra a lehetőség? Talpraesett vagy, inspirálnak a változatos, megoldandó feladatok, Te vagy, aki jég hátán is megél? Téged keresünk!

A pozíció ismertetése

Feladatok:

  • A Terminált bejárva segíteni fogod az utasokat, figyelni fogod, kinek van szüksége információra
  • Proaktívan megszólítod őket, tájékoztatást adsz a rájuk váró folyamatokról- kihasználva angol nyelvtudásod
  • Járatinformációt nyújtasz és segíted az utasokat kisebb-nagyobb problémáik megoldásában
  • Keresed a meghibásodásokat, rendellenességeket, melyek akadályozzák a terminál zavartalan működését és jelzed a vezetődnek

 Téged keresünk, ha:
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • folyékonyan beszélsz angolul
  • van ügyfélkezelésben szerzett rutinod
  • tudod vállalni a folyamatos munkarendet 2 nap munka,2 nap szabad váltásban
  • jó csapatjátékos, kommunikatív, talpraesett személyiség vagy
  • szereted a kihívásokat és nem bírod a monotonitást
Amit kínálunk:
  • Br 351.500 HUF-os havi alapbért + br. 80.000 Ft negyedéves bónuszt (teljesítménytől függően) + műszakpótlékokat
  • izgalmas környezetben dolgozhatsz
  • bejárásod segítjük és támogatjuk
  • összetartó csapat vár, mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség és fejlődés iránt!
  • hosszú távon számítunk a munkádra!
Amennyiben úgy érzed, hogy helyt tudnál állni ebben a különleges környezetben, várjuk a jelentkezésed az allas@aidehungary.hu címre!

Referenciaszám:

BP_Budsec_07.01

Lejárat dátuma:

2022.05.23

Munkavégzés helye:

18. ker. Budapest

Kategória:

Adatrögzítő

Teljes munkaidő 8 óra