Dolgoztál már az ügyfélszolgálat területén vagy support munkatársként? Otthonosan mozogsz az informatika világában és valamilyen vállalatirányítási szoftverrel is van tapasztalatod? Hosszútávon gondolkodsz, hajlandó vagy elköteleződni és végig járni a ranglétrát egy kimagasló karrier reményében? Itt a lehetőség! És a legjobb, hogy mindehez nem kell több tíz év, akár 1-2 év alatt is elérheted céljaid!

Debreceni szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk motivált SUPPORT MUNKATÁRSAKAT.

Amit a cégről érdemes tudnod:

Több mint 20 éves múlttal rendelkező magyar szoftverfejlesztő vállalat, aki magas szintű vállalatirányítási rendszereket és üzleti intelligencia rendszereket fejleszt és vezet be ügyfelei számára. A cégnél 100 főnél is többen dolgoznak az ügyfelek igényeinek kielégítésén.

Partnerek márkáit biztosan Te is jól ismered.
Az iroda Debrecen szívében modern irodaház legfelső emeletén talált otthonra, ahol családias hangulatban szuper körülmények között folyik a munka. Napközben feltöltődhetsz a tetőteraszon vagy levezetheted a stresszt a csocsó asztal mellett.
Csapatépítőkön és családi napokon pedig közösen engedhetitek ki a gőzt évente többször is.

Feladatok

Legfőbb feladatod:

  • az ügyfelek részéről felmerülő kérdések, problémák megoldása partnerünk saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerével kapcsolatosan, valamint a zavartalan és gördülékeny működés biztosítása. Ne aggódj, nem leszel a egyből a mélyvízbe dobva, mindenre fokozatosan megtanítanak türelmes tapasztalt kollégák.

Egyéb Rád váró feladatok:
  • A saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszer használatának magabiztos elsajátítása.
  • Ügyfelekkel való udvarias kapcsolattartás, egyeztetés a feladatokkal kapcsolatban, ügyfél problémák feltárása, hibaelemzés, megoldási javaslat készítés.
  • Szoros együttműködés a fejlesztői-, tanácsadói-, és tesztelői csapattal.
  • Folyamatos tanulás, tudásanyagod bővítése.
  • Az elvégzett munkák adminisztrálása.

Ki az, akit keresünk:

  • Egyetemi, főiskolai diplomával vagy középfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik.
  • Magasfokú IT ismeretek és/vagy számvitel-pénzügyi ismertek birtokában van.
  • Nagyfokú önállóság, pontosság és precizitás jellemzi.
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik.
  • Átlátja az összefüggéseket, tud rendszerben gondolkodni.
  • Csapatjátékos és ügyfélbarát.
  • Kreatív, problémamegoldó és pozitív személyiség.
  • Céltudatos, felelősségteljes, terhelhető.
  • Jó stressz tűrő képesség.
  • Nyitott a tanulásra és fejlődésre.

Amit a cég kínál számodra:

  • Karrier építési lehetőség, átlátható előrelépési modell.
  • Jól végzett munkádat prémiummal is meghálálják.
  • Hosszútávú munkalehetőség egy pénzügyileg is stabil cégnél.
  • Innovatív cég vezetés és jó fej, segítőkész kollégák várnak, egy igazi csapat.
  • Modern irodai környezet Debrecen belvárosában.

Hogyha sikerült felkeltünk érdeklődésedet várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címen önéletrajzod kíséretében.

Referenciaszám:

AIDe_Hungary_Debrecen_2022_05_13

Lejárat dátuma:

2022.08.27

Munkavégzés helye:

Debrecen

Kategória:

IT support, Helpdesk

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Munkarend:

Általános