​A gyártás egyik legfontosabb alapfeltétele a megfelelő szerszámok ép és hiánytalan rendelkezésre állása. A TE feladatod lesz, hogy a gyártás folytonossága biztosítva legyen a szerszámok mindig rendelkezésre álljanak.Készen állsz a feladatra? Akkor jelentkezz most Bugyi településen( Budapesttől 35 km) található multinacionális partnerünkhöz, mint PROJEKTKOORDINÁTOR / PROJEKTMÉRNÖK.

Feladatok

  • ​Szerszámpróbák és szerszámátvételek koordinálása, műszaki támogatása,
  • kapcsolattartás a modern gépparkkal ellátott szerszámüzemmel, külső partnerekkel,
  • szerszámüzemi folyamatok támogatása,
  • projektek kezelése: folyamatok nyomon követése a szerszám-, gyártóeszköz-, és készülék-tervezésétől az üzembe helyezésig.

Elvárások

  • ​Minimum középfokú műszaki végzettség,
  • 3D tervező programok alapfokú ismerete,
  • minimum alapszintű német és/vagy angol nyelvismeret,
  • önálló munkavégzési képesség,
  • PDM szoftverek ismerete és szerszámtervezésben szerzett tapasztalat előny.

Mit ajánlunk

  • ​Biztos jövedelemcsomag,
  • kiszámítható munkaidő,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • stabil nemzetközi háttér,
  • szakmai fejlődési és képzési lehetőségek,
  • munkába járás támogatása ingyenes céges buszjáratokkal vagy utazási költségtérítéssel.

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk a szakmai önéletrajzodat és a bérigényedet az allas@aidehungary.hu e-mail címünkre.

Referenciaszám:

BP-0047-17

Lejárat dátuma:

2022.12.15

Munkavégzés helye:

Bugyi

Kategória:

Projektmenedzsment

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend:

Általános