Hirdetés

Rendelkezel tapasztalattal a minőségbiztosítás területéről?

Egy felelősségteljes munkakörre vágysz, ahol megbecsülik a szaktudásod?

Akkor téged keresünk nagykanizsai műanyagipari partnerünk számára MINŐSÉGÜGYI SZAKEMBER pozícióba.

Rád váró feladatok, munkakör rövid leírása:

  • ​Részvétel a megvalósíthatósági értékelésben és az APQP folyamatban.
  • Vevő számára PPAP dokumentációk elkészítése és benyújtása.
  • Termékdokumentációk elkészítése
  • Minőségi támogatás a vevők számára
  • Külső- belső reklamációk kezelése és korrekciós intézkedések kidolgozása
  • Minőségfejlesztési projektek kezdeményezése
  • Részvétel és támogatás az IATF 16949-es minőségirányítási szabvány szerinti auditokon
  • Bejövő áruellenőrzés irányítása
  • Közreműködés a beszerzendő alapanyagok, alkatrészek műszaki paramétereinek meghatározásában

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben a következőknek nagyban megfelelsz:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Autóipari beszállító cégnél és/vagy ipari cégnél szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi szakismeretek
  • Fröccsöntési szakismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs képesség, rugalmasság

Amit a cég kínál számodra:

  • Versenyképes jövedelem
  • Próbaidő lejárta után cafeteria rendszer (havi nettó 16.000 Forint)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 86%-ban
  • Szabad hétvégék - munkaidő: 8.00-16.20
  • Megbeszélés szerint Home Office lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő cég, ahol a számodra is garantált fejlődés
  • Beiskolázási támogatás
  • Év végi jutalom
  • Jó fej kollégák és segítőkész vezetők támogatják a munkád

Előny:

  • Német nyelvtudás

Egyéb info

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címen!

Referenciaszám:

AIDe_Hungary_NA_2022_03_25

Lejárat dátuma:

2022.08.27

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Kategória:

Minőség-ellenőrzés

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend:

Általános