​Olyan méréstechnikai szakembert keresünk partnerünk számára aki magabiztos elméleti tudását és gyakorlati tapasztalatait ötvözve irányítja a folyamatokat és támogatja a kollégákat a mindennapjaik során, hogy a gyártás mindig a leghatékonyabban és legpontosabban folyhasson.Ha úgy gondolod, hogy alkalmas vagy a pozícióra jelentkezz most LABORMÉRNÖK-nek és csatlakozz egy összetartó csapathoz Budapesttől mindössze 35 km-re Bugyi településen.

Feladatok

  • ​mérések végzése, dokumentálása,
  • tesztmódszerek megválasztása,
  • folyamatok összeállítása,
  • tesztberendezések kalibrációja és karbantartása (ügyintézés),
  • munkautasítások, dokumentációk elkészítése (pl. tesztberendezésekhez, tesztszoftverekhez) és oktatása,
  • folyamatfejlesztés, változtatások bevezetése, az eredmények elemzése, javaslattétel technológiai /funkcionális/ méréstechnikai fejlesztésekre, azok egyeztetése a termékfejlesztőkkel,
  • technikus(ok) támogatása, vizsgálati szabványok megismerése, értelmezése, laboratóriumi eszközpark fejlesztéseire javaslattétel.

Elvárások

  • ​felsőfokú villamosmérnök erősáramú, vagy gyengeáramú műszertechnika specializációval (esetleg gépészmérnök/mechatronikus végzettség),
  • tárgyalóképes angol/német nyelvtudás,
  • alaposság, megbízható munkavégzés, precizitás,
  • méréstechnikai tapasztalat, tapasztalat a mérőműszer üzemeltetésben, a mérőműszerpiac szereplőinek ismerete.

Mit ajánlunk

  • tanulási lehetőség, állandó szakmai fejlődés, változatos feladatok,
  • korszerű, folyamatosan fejlődő környezet, szakmailag elhivatott és együttműködő csapat,
  • korrekt jövedelem-csomag, mely fix és teljesítményarányos elemekből, valamint éves bónuszból és béren kívüli juttatásból áll,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • tervezhető munkaidő,
  • a munkába járást a jogszabályok szerinti utazási költségtérítéssel, vagy a környező településekről céges buszjáratokkal támogatjuk

Egyéb info

​Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Referenciaszám:

BP-0047-17

Lejárat dátuma:

2022.12.13

Munkavégzés helye:

Bugyi

Kategória:

Villamosmérnök

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend:

Általános