​Komplex gondolkodás móddal rendelkezel, a sok kis puzzelből látod a nagy egészet, emellett jól kommunikálsz, ha kell angolul és/vagy németül is jól beszélsz?Ne habozz tovább van egy szuper állás lehetőségünk számodra stabil nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünknél, mint KÉSZLET- ÉS MEGBÍZÁS-KOORDINÁTOR Budapesttől mindössze 35 km-re Bugyi településen.

Feladatok

  • nemzetközi ellátási lánc koordinálásában való részvétel – a készletgazdálkodás, a készlet- és gyártástervezési, ill. a megrendelés-koordináció területén,
  • az egyes (gyártó, valamint értékesítő) vállalatok közti interakciók követése,
  • szükség esetén kapcsolatfelvétel és támogatás, az egyes vállalatok működésének elemzése KPI-ok segítségével,
  • monitorozás és konkrét intézkedések meghozatala, irányelvek és paraméterek meghatározása,
  • vállalatcsoport-szintű mennyiségi alakulás tudatos figyelése,
  • a fenti tevékenyégek alapjául szolgáló informatikai rendszerek (pl. ERP) napi szintű használata.

Elvárások

  • ​közép- vagy felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség,
  • releváns szakmai tapasztalat,
  • tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás,
  • kiváló szervező- és kommunikációs készség,
  • rugalmasság, rendszerszemlélet,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret.

Mit ajánlunk

  • ​tanulási lehetőség, állandó szakmai fejlődés, változatos feladatok,
  • korszerű, folyamatosan fejlődő környezet,
  • szakmailag elhivatott és együttműködő csapat,
  • korrekt jövedelem-csomag, mely fix és teljesítményarányos elemekből, valamint éves bónuszból és béren kívüli juttatásból áll,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • tervezhető munkaidő,
  • munkába járás támogatása utazási költségtérítéssel vagy ingyenes céges buszjáratokkal a környező településekről.

Egyéb info

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Referenciaszám:

BP-0047-17

Lejárat dátuma:

2022.12.11

Munkavégzés helye:

Bugyi

Kategória:

Anyaggazdálkodó

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség:

Egyetem / Főiskola

Munkarend:

Általános