​Műanyag- és gumiipari partnerünk kalocsai gyártóüzemébe keresünk felkészült, tapasztalattal rendelkező fröccsöntő gépbeállító kollégát.Ha egy olyan munkahelyre vágysz, ahol elismerik és megbecsülik a munkád jelentkezz MOST és kamatoztasd tudásod a legjobb csapatban!

Feladatok

  • ​Fröccsöntő gépek üzemeltetése
  • Szerszámcserék végrehajtása
  • Az optimális termelés biztosítása
  • Gyártás folyamatos figyelemmel kísérése, esetleges hibák kiküszöbölése

Elvárások

  • ​​legalább egy éves fröccsöntő gépbeállítói tapasztalat
  • precíz, pontos munkavégzés
  • pozitív gondolkodás, megbízhatóság
  • 3 műszak vállalása

Mit ajánlunk

  • ​Szakmai felkészültségtől és tapasztalattól függő bérezés.
  • Műszakpótlékok.
  • Hosszútávú, biztos munkalhetőség.
  • Az ország bármely pontjáról várjuk a jelentkezőket, mert akár el is szállásoljuk a kollégáinkat.
  • Mindemellett egy jó csapat és megértő vezetői gárda vár.

Egyéb info

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címen.

Referenciaszám:

BPIV060301

Lejárat dátuma:

2024.07.27

Munkavégzés helye:

Kalocsa

Kategória:

Gépkezelő

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend:

Többműszakos