Jól végzett munkádért cserébe korrekt bért és megbecsülést szeretnél? Szívesen tanulsz új dolgokat és lehet rád számítani a mindennapokban? Akkor ez a hirdetés neked szól, mert elektromos szerelőipari termékek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk új kollégákat BETANÍTOTT MUNKÁRA. A munkavégzés Budapesttől 35 km-re Bugyi nagyközség mellett található telephelyen, modern nyugateurópai színvonalú gyárban lesz.

Feladatok

  • Fém- vagy műanyagipari termékek összeszerelése.
  • Kötegelése, csomagolása.
  • Hibás termékek elkülönítése, szükség esetén minőségi korrekciója.
  • Területtől függően nehéz termékek, termékalkatrészek emelése.

Elvárások

  • Minimum 8 általános és/vagy szakmunkás iskolai végzettség.
  • Két vagy három műszakos munkarend vállalása.
  • Jó kézügyesség és kitartás.
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Baleset-, munka- és környezetvédelmi követelmények betartása a munkavégzés során.

Mit ajánlunk

  • Biztos jövedelemcsomag, kiszámítható munkaidő.
  • Stabil nemzetközi háttér, hosszútávú munkalehetőség,
  • Modern eszközök és nyugateurópai munkakörülmények.
  • Munkábajárás támogatása ingyenes céges buszjárat több településről (Alsónémedi, Apaj, Dabas, Délegyháza, Dömsöd, Dunaharaszti, Dunavarsány, Hernád, Inárcs, Kakucs, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Majosháza, Ócsa, Örkény, Szalkszentmárton, Szigetszentmiklós, Taksony, Tass, Tatárszentgyörgy, Táborfalva, Tököl, Újhartyán, Ürbő) vagy utazási költségtérítés.

Referenciaszám:

AIDe_Hungary_Bug

Lejárat dátuma:

2022.05.23

Munkavégzés helye:

Bugyi

Kategória:

Betanított munka

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Nincs megadva

Elvárt végzettség:

Általános iskola

Munkarend:

Többműszakos