Szívesen dolgoznál gépek közelében, de még pályakezdő vagy? Nem gond, mi megtanítunk mindenre!

Dolgoztál már a gyártás-termelés területén gépkezelőként? Szuper, van egy jó állás lehetőségünk a Te számodra is!

Jelentkezz most, mert nádudvari partnerünk részére keresünk műanyag öntőgépek kezeléséhez BETANÍTOTT GÉPKEZELŐ kollégát.

Mindennapi feladataid a következők lesznek:

  • A műanyagüzemben rotációs öntőgépekkel folyik a munka, ezek a gépek nagyméretű üreges testeket gyártanak.
  • A gyártás során neked kell ellátnod a gépet alapanyaggal.
  • Folyamatosan ellenőrizned kell a gép helyes működését és a végtermék minőségét.
  • Tisztán és rendben kell tartanod a munkaterületed.
  • A gyártással kapcsolatos minimális adminisztrációt is vezetned kell.

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • legalább 8. általános iskolai végzettséggel rendelkezel.
  • vállalod a 3 műszakos munkavégzést.
  • jól bírod a folyamatos átlagnál magasabb hőmérsékletet, mert a gyártási technológiából adódóan meleg van a gépek közelében.
  • munkádat precízen, pontosan végzed.
  • Hosszútávon tervezel és lehet Rád számítani.

Amit a cég kínál számodra:

  • munkakörnek megfelelő ösztönző bérezés.
  • munkába járás támogatása
  • alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
  • stabil vállalati háttér
  • jó fej kollégák segítőkész vezetők
  • fejlődési lehetőség

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre önéletrajzod kíséretében!

Referenciaszám:

AIDe_Hungary_Nadudvar_2022_05_19

Lejárat dátuma:

2022.08.27

Munkavégzés helye:

Nádudvar

Kategória:

Betanított munka

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség:

Általános iskola

Munkarend:

Többműszakos