Nagykanizsa és környékéről keresünk egyszerűsített foglalkoztatásban való munkavégzésre dolgozókat, azonnali kezdéssel. Nagykanizsáról ingyenes céges buszjárat.

Feladatok

Mezőgazdasági munka. Munkaidő: 7:30-16:00 óráig tart, de lehet számítani túlórára.

Elvárások

Csak komoly jelentkezőket várunk, akik valóban dolgozni akarnak.

Mit ajánlunk

Alapbér+prémium Nagykanizsáról ingyenes buszjáratot indítunk, a munkavégzés helyszínére, az utazási idő 20 perc.Vidékről Nagykanizsára való útiköltséget 18 Ft/km-es összeggel fizetjük.Ha jól dolgozol október közepéig folyamatos munkára számíthatsz.

Egyéb info

Várjuk jelentkezésed a +36-70/884-7200-ás telefonszámon vagy az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Referenciaszám:

NKIV021601

Lejárat dátuma:

2024.05.19

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Kategória:

Operátor

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség:

Nincs

Munkarend:

Általános

Telefon:

+36 70-

Hívható:

Keddi,
Szerdai,
Csütörtöki,
Pénteki,
Szombati,
Vasárnapi napokon

12 és 16 óra közötti,
16 óra utáni időpontokban