Fémipari végzettséggel rendelkezel, jártas vagy a fröccsöntő gépek szerszámainak készítésében és javításában? Szívesen dolgoznál egy szuper csapatban egy műszakos munkavégzéssel? Van egy jó ajánlatunk számodra, mert gyáli műanyag termékek gyártásával foglakozó partnerünk részére keresünk SZERSZÁMKÉSZÍTŐ kollégát.

Feladatok

  • Fröccsöntő szerszámok javítása, illetve karbantartása
  • Szerszámok állapot ellenőrzése és konzerválása
  • Alapvető forgácsoló munkák elvégzése
  • Közreműködés új szerszámok készítésében

Elvárások

  • Szerszámkészítő szakmai végzettség vagy tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Előny a több éves szakmai gyakorlat, de kezdő szakmához kapcsolódó szakmai képzettségű jelentkezését is várjuk

Mit ajánlunk

  • Jól végzett munkádért cserébe versenyképes juttatási csomagra számíthatsz.
  • Rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Próbaidő lejárta után cafeteria rendszer
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 86%-ban
  • Év végi jutalom
  • Egy műszakos munkarend (hétfőtől péntekig 6:00-14:20)

Egyéb info

HOGYAN JUTHATSZ EL A MUNKÁBA:

  • Autóval az M5 autópályán keresztül.
  • Busszal a Határ útról, illetve a Boráros térről.
  • Vonattal: Nyugati pályaudvar-Lajosmizse vonal Gyál állomásától 10 perc sétára helyezkedünk

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Referenciaszám:

AID-0047-17

Lejárat dátuma:

2022.09.08

Munkavégzés helye:

Gyál

Kategória:

Karbantartó, Szervizes

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend:

Többműszakos