Érdekel a reptér világa? Alapfokú végzettséggel, hosszútávú munkát keresel? Fontos számodra a bejelentett munkaviszony, különleges munkakörnyezet és a stabilitás? Téged keresünk!

Feladatok

• a koffer kulik összegyűjtése, szerelvényekbe rendezése,

• az utazási irodák által igényelt poggyászkezelés elvégzése,

• esetleges poggyásztorlódás, poggyászelakadás elhárítása,

• jegykezelő pultokban használt tálcák begyűjtése és szétosztása szükség szerint.

• kordonok mozgatása forgalmi területen.

Elvárások

• több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
• minimum befejezett 8 általános iskolai végzettség
• önálló munkavégzés

Mit ajánlunk

• Nemzetközi munkakörnyezet
• Hosszú távú, stabil munkahely
• bejelentett munkaviszony
Bruttó 379.500 Ft alapbér/hó, negyedévente bruttó. 80.000 Ft bónusz (teljesítmény függvényében)

Egyéb info

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre!

Vagy ha többet szeretnél megtudni, telefonon is elérsz minket: 06 70 619 4554

Referenciaszám:

Bp_10.31_1

Lejárat dátuma:

2022.09.08

Munkavégzés helye:

18. ker. Budapest

Kategória:

Egyéb fizikai munka

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség:

Általános iskola

Munkarend:

Többműszakos