Hirdetés

Bevezető:

Egyszerű betanított munkához segítünk hozzá Nagykanizsán, ahol nem kell 3 műszakot vállalnod és hétvégén is a családod társaságát élvezheted a munka helyett.

Ha Te most éppen nem keresel munkát, de segítenél ismerőseidnek, oszd meg ezt az álláshirdetést.

Feladatok, amik várnak:

  • ​Egyszerű gyártósori betanított munkafolyamatok, amihez semmiféle előképzettség nem szükséges, mert mindent megtanítunk.

Elvárások:

  • Nincsenek teljesíthetetlen elvárásaink, mindössze annyit szeretnénk, hogy lehessen Rád számítani és akarj dolgozni.
  • Valamint vállald az 1-2 műszakos munkavégzést.

Mi az, amit a cég kínál számodra:

  • Bejárás támogatást.
  • Nettó 160.000-200.000 Ft-os alap fizetés + műszakpótlékok + önkéntes túlóra, ha többet szeretnél keresni.
  • Hosszútávon számítunk Rád.
  • Bejelentett legális foglalkoztatás vár.

Miért az AIDe Hungary Kft.-t válaszd segítődül:

  • Nagykanizsa legnagyobb munkaerő - kölcsönző és közvetítő cége vagyunk.
  • Nálunk mindig több munkalehetőség közül választhatsz.
  • Megbízható, fizetőképes cég alkalmazottja lehetsz, miden hónap 10-én garantáltan érkezik a jól megérdemelt fizetésed.
  • Mindenben segítséget nyújtunk, mentorálunk.
  • Segítünk igénybe venni a különböző kedvezmények (családi-, személyi-, 25 éven aluliak adókedvezménye).
  • Munkavállalói ajánló programunkban Te is részt vehetsz, ha ajánlasz egy új kollégát, mi megjutalmazunk.

Referenciaszám:

AID-0047-17

Lejárat dátuma:

2022.09.08

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Kategória:

Betanított munka

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség:

Általános iskola

Munkarend:

Többműszakos