Jó műszaki érzéked van, precízen és pontosan dolgozol, hajlandó vagy tanulni is, akkor egy igazi karrier lehetőséget kínálunk Neked, gyere és kezdj el nálunk dolgozni, mint GÉPKEZELŐ és fejlődj velünk együtt!

Bugyiban ( Budapesttől 35 km-re) található partnerünk gyárába keresünk lelkes, dolgozni vágyó új kollégákat.

Feladatok

  • fém- vagy műanyagipari gépek kezelése, kiszolgálása,
  • a gépek beállításában való együttműködés a gépbeállítóval,
  • minőségi követelmények betartása, hibás termékek elkülönítése,
  • baleset-, munka- és környezetvédelmi követelmények betartása a munkavégzés során.

Elvárások

  • minimum 8 általános és/vagy szakmunkás iskolai végzettség,
  • két vagy három műszakos munkarend vállalása.

Mit ajánlunk

  • korrekt juttatási csomag: fix + teljesítmény bér, éves bónuszok és béren kívüli juttatások,
  • korszerű, modern munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődés és előre lépési lehetőség,
  • családias hangulat,
  • családi napok és csapatépítők,
  • munkába járás támogatása,
  • céges buszjáratok a környező településekről: Alsónémedi, Apaj, Dabas, Délegyháza. Dömsöd, Dunaharaszti, Hernád, Inárcs, Kakucs, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Majosháza, Ócsa, Örkény, Szalkszentmárton, Szigetszentmiklós, Taksony, Tass, Tatárszentgyörgy, Táborfalva, Tököl, Újhartyán, Űrbő.
  • oda figyelünk az egészségedre és támogatjuk a sportolásod.

Egyéb info

Miért az AIDe Hungary Kft.-t válaszd segítődül:

  • Megbízható, fizetőképes cég alkalmazottja lehetsz, miden hónap 10-én garantáltan érkezik a jól megérdemelt fizetésed.
  • Mindenben segítséget nyújtunk, mentorálunk.
  • Segítünk igénybe venni a különböző kedvezményeket (családi-, személyi-, 25 éven aluliak adó kedvezménye).

Küldd el önéletrajzod az allas@aidhungary.hu e-mail címre.

Referenciaszám:

AID-0047-17

Lejárat dátuma:

2022.09.08

Munkavégzés helye:

Bugyi

Kategória:

Operátor

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség:

Általános iskola

Munkarend:

Többműszakos