Jó fizikumod van, mindig pontosan végzed a feladataidat? Akkor Rád van van szükségünk, műanyagipari partnerünk részére keresünk új kollégát akire nyugodt szívvel bízhatjuk az alapanyag feltöltéssel járó felelősségteljes feladatokat. Budapest szélén Gyálon korszerű körülmények között folyik a munka.

Feladatok

  • Az alapanyagok (műanyag granulátumok) minőségének ellenőrzése.
  • Alapanyagok előkészítése, szárítása.
  • A fröccsöntő gépek feltöltése, oda figyelve a folyamatos ellátásra.
  • Minimális dokumentáció elvégzése.

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.
  • Megbízhatóság és pontos precíz munkavégzés.
  • Tervezz hosszútávra, mert mi is úgy tervezünk veled.
  • Vállald a 3 műszakos munka végzést.

Mit ajánlunk

  • Motiváló bérezés, cafetéria és műszakpótlékok.
  • Jó fej kollégák és megértő vezetők.
  • Modern munkahelyi körülmények.
  • Bejárásod támogatjuk.
  • 3 út irányból is segítjük a bejutásod céges járatainkkal:
    Cegléd-Csemő-Törtel irányából
    Hatvanból
    Szolnok-Törökszentmiklós irányából

Hogyha sikerült felkeltenünk az érdeklődésedet küldd el önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Referenciaszám:

BPII070601

Lejárat dátuma:

2022.09.08

Munkavégzés helye:

Gyál

Kategória:

Operátor

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség:

Általános iskola

Munkarend:

Többműszakos