Mi lehet jobb annál, mint szeretni amit csinálsz és tudni, hogy azzal értéket adsz? Legyél TE a kulcsszereplő és kísérd végig a rád bízott projektet az ötlettől a megvalósulásig.

Csatlakozz hozzánk és osztozz sikereinkben!

Nádudvari partnerünk részére keresünk TERMÉKFEJLESZTŐ-TERVEZŐ MÉRNÖKÖT.

Feladatok amiben számítunk a szakértelmedre:

  • a vállalat profiljába illeszkedő termékek és azok szerszámainak tervezése
  • prototípus gyártási folyamat és a sorozatgyártás beindításának felügyelete
  • vevői igények alapján műszaki megoldások tervezése és gyártásba adása
  • együttműködés a folyamatos fejlesztői tevékenységben
  • projektek előkészítése, bonyolítása; megvalósítási költségek, termék elő- és utókalkulációk kidolgozása

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • gépészmérnök végzettség
  • gyakorlat 3D tervezőszoftver használatában
  • képesség az önálló munkavégzésre, kreativitás, innovativitás
  • problémamegoldó képesség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit a cég kínál:

  • alkalmazotti jogviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • Cafeteria
  • Egy éves nádudvari betanulást követően, a debreceni irodában vagy részben home office-ban is dolgozhatsz.

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címen fényképes önéletrajzod kíséretében.

Referenciaszám:

AIDe_Hungary_Nadudvar_2022_02_24

Lejárat dátuma:

2022.08.27

Munkavégzés helye:

Nádudvar

Kategória:

Termékfejlesztés, tervezés

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend:

Általános