Emlékszel még, hogy gyerek korodban milyen élményeket adott neked a játszótér?

Itt a lehetőség, hogy most a Te munkádnak köszönhetően sok száz gyerek átélje ugyanazokat az élményeket!
Nádudvari partnerünk részére keresünk játszótéri eszközök telepítésére új munkatársakat országos munkavégzésre.

Céginformáció

Mindennapi feladataid lesznek:

  • Az előre legyártott játékok helyszíni összeszerelésé és telepítése.
  • Kisebb-nagyobb kézi szerszámok és gépek kezelése

Elvárások

  • A munkavégzés utazással jár, ha szívesen ismersz meg új városokat ez az állás kifejezetten neked szól.
  • Szakmunkás végzettségre szükséged lesz, lehetsz kőműves, asztalos, autószerelő vagy bármi más a lényeg, hogy jó műszaki érzékkel rendelkezz.
  • Legyél pontos és precíz.
  • Dolgozz jól csapatban és gyere ki jól a munkatársakkal, mert sok időt fogtok együtt tölteni.
  • Ha van B kategóriás jogosítványod annak nagy hasznát fogod venni.

Amit a cég kínál számodra:

  • munkakörnek megfelelő ösztönző bérezés.
  • munkába járás támogatása
  • alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
  • stabil vállalati háttér
  • jó fej kollégák segítőkész vezetők
  • nappali munkavégzés, nem kell éjszakáznod
  • fejlődési lehetőség

Referenciaszám:

AID-0047-17

Lejárat dátuma:

2022.08.27

Munkavégzés helye:

Nádudvar

Kategória:

Betanított munka

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend:

Általános

Vezetői engedély:

B kategória