Rendelkezel fröccsöntő üzemi tapasztalatokkal? Ismered a gépek működését, az anyagellátó rendszereket, robotokat, temperáló rendszereket?

Ha igen, téged keresünk egy vérbeli szakembert aki részt vesz a műanyag ipari gépek, automatizált cellák folyamatos működtetésében, összeszerelésében és karbantartásában.

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk nagykanizsai gyáregységbe keresünk új kollégát MECHANIKUS KARBANTARTÓ pozícióba.

Mindennapi feladataid a következők lesznek:

  • Fröccsöntő gépek karbantartása
  • Felmerülő hibák elhárítása
  • Hidraulikus, pneumatikus és elektromos karbantartás elvégzése
  • Ipari robotok javítása, karbantartása
  • Termelési eszközök és az üzem megfelelő működésének biztosítása
  • Javítások, megelőző karbantartás biztosítása
  • Alkatrész igények kezelése
  • Munkaállomások, célgépek, automata cellák összeszerelése

Ahhoz, hogy a feladatokat magabiztosan ellásd a következőkre lesz szükséged:

  • Fröccsöntő gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Alapos műszaki ismeret karbantartás területén, valamint pneumatikus, hidraulikus, mechanikus gyártó rendszerek területén
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Hosszútávon való gondolkodás

Amit a cég kínál számodra:

  • Rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Próbaidő lejárta után cafeteria rendszer (havi nettó 16.000 Forint)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 86%-ban
  • Év végi jutalom
  • Egy műszakos munkarend, hétfőtől péntekig 6:00-14:20

Előny, ha:

  • Van villanyszerelői végzettséged
  • Ismered a fröccsöntő szerszámok felépítését is

Várjuk jelentkezésed és önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címen.

Referenciaszám:

Warema_Nagykanizsa_2022_01_05

Lejárat dátuma:

2022.08.27

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Kategória:

Karbantartó, Szervizes

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend:

Általános