​Otthon vagy a logisztikában, van vezetői vénád és szívesen dolgoznál egy jó hangulatú csapatban, egy olyan munkahelyen, ahol nyitott fülekre találnak a kreatív ötleteid?Megtaláltad!Iharosberényi műanyag termékek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk LOGISZTIKAI RÉSZLEGVEZTŐT.

Feladatok

  • kiszállítások szervezése, kapcsolattartás szállítócégekkel
  • szállítólevél, számla, vámnyilatkozatok készítése
  • árubeérkeztetés
  • export / import szállítmányok szervezése, vámügyintézés biztosítása

Elvárások

  • német / angol nyelv magas szintű használata a munkavégzés során
  • MS Office felhasználói szintű alkalmazása
  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Mit ajánlunk

  • Versenyképes fizetés.
  • Hosszútávú munkalehetőség egy fejlődő nemzetközi vállalatnál.
  • Pozitív, inspiráló munkakörnyezet.
  • Jó fej kollégák és támogató vezetők.

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címen önéletrajzod kíséretében.

Referenciaszám:

AID-0047-17

Lejárat dátuma:

2022.11.05

Munkavégzés helye:

Iharosberény

Kategória:

Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend:

Általános