Lakatos vagy hegesztő végzettséggel rendelkezel és szívesen dolgoznál egy jó hangulatú csapatban egy olyan cégnél, ahol valóban elismerik és megbecsülik a munkádat?

Jó helyen jársz, mert partnerünknél mindezt megtalálod!

Püspökladányi lakatos üzembe keresünk tapasztalt és pályakezdő kollégákat egyaránt:

A következő feladatok megoldásában számítunk Rád:

  • az alapanyag előkészítése (méretre vágás, fúrás)
  • vázszerkezetek összeszerelése, hegesztése
  • hegesztési feladatok elvégzése a termék műszaki tervdokumentációi alapján
  • a hegesztéshez készülék (sablon) készítése

Az ideális jelölt jellemzői:

  • rendelkezik tapasztalattal
  • két műszakos munkarend vállalása
  • munkáját lelkiismeretesen és precízen végzi
  • nyitott a fejlődésre és tanulásra

Amit a cég kínál számodra:

  • ​szakképzettségének megfelelő, átlagon felüli alapbér
  • munkába járás támogatása
  • alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
  • stabil vállalati háttér
  • jó fej kollégák segítőkész vezetők
  • nappali munkavégzés, nem kell éjszakáznod
  • fejlődési lehetőség

Előnyként kezeljük, ha:

  • szakmunkás, szakirányú végzettség
  • CO-hegesztő tapasztalatod van
  • hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • targoncavezetői és darukezelői jogosítványt szereztél korábban

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre önéletrajzod kíséretében!

Referenciaszám:

DB_II_030801

Lejárat dátuma:

2022.08.27

Munkavégzés helye:

Püspökladány

Kategória:

Lakatos, Géplakatos

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend:

Többműszakos