Nagykanizsai Partnerünk részére keresünk FRÖCCSÖNTŐ GÉPBEÁLLÍTÓKAT!

Szakértelem és lelkesedés amit keresünk és, ha megtaláltuk igazán megbecsüljük!

Ha nem hiszed, járj utána...

Feladatok:

  • A fröccsöntőgépek beállítása, elindítása, karbantartása, szerszámcseréje.
  • A gépek zavartalan működésének biztosítása.
  • És persze tartsd tisztán a gépet és környezetét.

Elvárás:

  • Fröccsöntő üzemben szerzett gépbeállítói tapasztalat.
  • Legyél nyitott, türelmes, szorgalmas.
  • A munkavégzés 3 műszakban történik, ezt vállalnod kell.

Amit a cég kínál számodra:

  • felelősségteljes munkádat kiemelt juttatási csomaggal honoráljuk,
  • bejárás támogatás,
  • támogató munkatársak, modern munkakörülmények,
  • hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi vállalatnál,
  • karrier építési lehetőség,
  • természetesen munkaruha és munkavédelmi cipőt is kapsz,
  • a munkahely könnyen és gyorsan megközelíthető tömegközlekedéssel is,

Telefonon hívd Szandrát a 06 70 884 7200 számon vagy küldd el önéletrajzod az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Várunk személyesen is Nagykanizsán a Magyar utca 2. szám alatti irodánkban hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között.

Referenciaszám:

AID-0047-17

Lejárat dátuma:

2022.08.27

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Kategória:

Gépkezelő

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend:

Többműszakos