Bedőltél már te is olyan álláshirdetésnek, ami nem teljesen a valóságot fedte és e miatt csalódtál?

Ezt most felejtsd el, mert most szeretnélek meghívni téged egy személyes találkozóra, ahol egy olyan operátori munkát kínálunk, amiről lehet még nem hallottál.

Adj egy esélyt magadnak!

Feladatok amikben számítunk Rád:

  • Fröccsöntő gépek működésének felügyelete.
  • A minőségi előírásoknak megfelelően ellenőrizned kell majd a termékeket.
  • Ha szükséges utómunkálatokat kell a termékeken végrehajtanod, például sorjázás.
  • Termékek csomagolása.
  • Ha bármilyen hibát, problémát észlelsz a gyártás során vagy magán a terméken jelezned kell a vezetőd felé.
  • Fontos, hogy mindig rend és tisztaság legyen a munkaterületeden.

A pozíció betöltéséhez a következőket várjuk el:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség ( magasabb végzettség előnyt jelent)
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • A feladatok nem nehezek, de nagyfokú odafigyelést és monotonitás tűrést igényelnek, ezt tőled is elvárjuk.
  • Munkádat végezd pontosan, precízen.
  • Mi hosszútávra tervezünk veled, tervezz Te is így.
  • Legyél kitartó és terhelhető.

Amit a cég kínál számodra:

  • Minden hónapban pontosan érkező, kiszámítható fizetés, műszakpótlékok.
  • Az esetleges túlórák azonnali kifizetése.
  • Családi magyar tulajdonú vállalkozás, nem multinacionális környezet.
  • Emberbaráti kommunikáció, jó fej kollégák és megértő vezetők várnak.
  • Kiemelkedően exkluzív munkakörnyezet.
  • Munkaruhát is kapsz.

Egyéb info

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Higgy nekünk, mert mi már tudjuk mit ajánlunk!

Referenciaszám:

KM_II_021601

Lejárat dátuma:

2022.08.27

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Kategória:

Operátor

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség:

Általános iskola

Munkarend:

Többműszakos