Családias légkörű, nagyvállalati környezetbe keresünk GÉPBEÁLLÍTÓ munkatársat.

Miért lehet neked való ez a lehetőség?

  • Egyedülálló tudást szerezhetsz prés,- lyukasztó- kivágó gépek területén
  • Lehetőséged lesz a szakmai tudásodat folyamatosan bővíteni, hisz tapasztalt kollégákkal dolgozhatsz együtt
  • Biztos munkalehetőség, mert értékelik a jó megbízható szakembereket
  • Díjazzák, ha jól teljesítesz, mivel széles körű juttatási csomaggal jutalmazzák kollégájukat

Feladatok

  • fémipari gépek technológia szerinti beállítása
  • szerszámok, készülékek előkészítése, ellenőrzése
  • szerszámcserék lebonyolítása
  • gyártás folyamatos nyomon követése, optimalizálása, a gyártás során felmerülő veszteségek felismerése, és megszüntetése

Elvárások

  • legyen középfokú műszaki végzettséged
  • 2 vagy 3 műszakos munkarendet vállald

Mit ajánlunk

  • stabil nemzetközi háttérrel rendelkező cég, így biztos munka és jövedelem vár Rád
  • náluk minden új évet béremeléssel nyitnak
  • munkádat, a munkához való hozzáállásodat éves jutalommal köszönik meg
  • kiszámítható munkaidő: Szabad hétvégék, hisz hétfőtől- péntekig kell dolgozni 8 órában
  • náluk rendezett munkakörnyezet, családias, és barátságos légkör vár a modern eszközök mellett
  • bejárás támogatás

Ingyenes céges buszjárat több településről:
Alsónémedi, Apaj, Dabas, Délegyháza, Dömsöd, Dunaharaszti, Dunavarsány, Hernád, Inárcs, Kakucs, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Majosháza, Ócsa, Örkény, Szalkszentmárton, Szigetszentmiklós, Taksony, Tass, Tatárszentgyörgy, Táborfalva, Tököl, Újhartyán, Ürbő

A jelentkezésnél előnyt jelent

  • Ha van alapszintű ismereted prés,- lyukasztó- kivágó gépek területén/vagy dolgoztál már gyári környezetben.

Egyéb információ

Ha szeretnél ennek a csapatnak a tagja lenni, jelentkezz és küld meg részünkre az önéletrajzodat az allas@aidehungary.hu e-mail címre és mi felvesszük veled a kapcsolatot.

Nem rendelkezel önéletrajzzal? Nem baj, mi segítünk elkészíteni, hisz mi értékelünk minden jelöltet.

Referenciaszám:

BP-0186-121

Lejárat dátuma:

2023.02.28

Munkavégzés helye:

Bugyi

Kategória:

Gépkezelő

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség:

Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend:

Többműszakos