​Tapasztalattal rendelkező építész-, építőmérnök vagy, aki az írósztal mellett is ugyanolyan szívesen dolgozik, mint terepen?Akkor téged keresünk nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk új és folyamatban lévő beruházásainak koordinálására.
Jelentkezz most nyitott ÉPÍTÉSZMÉRNÖK, ÉPÜLETÜZEMELTETŐ MÉRNÖK pozícióba egy multinacionális vállalathoz Bugyi településre Budapesttől mindössze 30 km-re.

Feladatok

  • ​részvétel építési beruházások szakmai előkészítésében, koordinálásában (tervezéstől a kivitelezésig) a beruházó felügyeletében,
  • részvétel az ingatlanállomány üzemeltetésében, korszerűsítési és fejlesztési projektek koordinálásában,
  • korszerűsítési, felújítási projektekhez koncepciótervek, költségkalkulációk készítése,
  • energiahatékony működést szolgáló megoldások, fejlesztési lehetőségek feltárása, projektek bonyolítása,
  • az épületeket dokumentáló tervállomány karbantartása, fejlesztése – 3D alapú tervnyilvántartás.

Elvárások

  • ​építész- vagy építőmérnöki végzettség és a területen szerzett néhány éves tapasztalat,
  • ArchiCAD és/vagy AutoCAD felhasználói szintű ismerete,
  • tervezés, kivitelezés iránti elhivatottság,
  • jó kommunikációs- és szervezőkészség.

Mit ajánlunk

  • ​állandó szakmai fejlődés, változatos feladatok,
  • korszerű, folyamatosan fejlődő környezet,
  • szakmailag elhivatott és együttműködő csapat,
  • korrekt jövedelem-csomag, mely fix és teljesítményarányos elemekből, valamint éves bónuszból és béren kívüli juttatásból áll,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • tervezhető munkaidő, munkába járás támogatása utazási költségtérítéssel vagy ingyenes céges buszjáratokkal a környező településekről.

Egyéb info

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címre.

Referenciaszám:

BP-0047-17

Lejárat dátuma:

2022.12.11

Munkavégzés helye:

Bugyi

Kategória:

Építészmérnök

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend:

Általános