Nagykanizsa legjobban fizető betanított állás hirdetését olvasod.

Amit tudnod kell, hogy műanyag ipari partnerünk részre keresünk csomagoló-anyagmozgató operátorokat, akik komolyan veszik a munkájukat.

Gyere és járj utána, de siess nehogy lemaradj róla.

Feladataid a következők lesznek:

  • a késztermékek csomagolása és az esetleges sorják eltávolítása.
  • anyagmozgatás a raktár és termelés között.
  • a feladatok könnyűek, az a fontos, hogy oda figyelj és vedd komolyan!

Elvárásaink:

  • önmagára és munkájára i igényes kollégákat keresünk.
  • fontos, hogy tudd vállalni a 3 műszakos munkavégzést.
  • munkádat precízen és pontosan végezd.
  • tervezz hosszútávra, mert mi is úgy tervezünk veled.

Amit a jól végzett munkádért cserébe kínálunk:

  • A munkakör átlagánál magasabb nettó 240.000 Ft-os, időben megérkező fizetés.
  • Hétvégéid szabadok lesznek.
  • Valóban szuper munkakörülmények és családias hangulat vár.
  • Támogató vezetők és jó fej kollégák segítik a munkád, egy igazi csapat vár.

Várjuk jelentkezésed az allas@aidehungary.hu e-mail címen, küldd el önéletrajzod!

Referenciaszám:

NK_II_020701

Lejárat dátuma:

2022.08.27

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Kategória:

Operátor

Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt szakmai tapasztalat:

Nincs megadva

Elvárt végzettség:

Általános iskola

Munkarend:

Többműszakos